Diskusní téma: Hore zdar

Re: Re: LOGO

Někdo musí Kajocha trochu poškádlit:-) Aby mu to nestouplo do hlavy.

Re: Re: Re: LOGO

Jestli by nebyla pěkná skála ve tvaru boty. Ale já kdybych to nakreslil tak to bude vzpadat jako hovno:-)

Re: Re: Re: Re: LOGO

někde mám od kajocha i fotku tý skály jak navrhoval,tak pošlu

Re: Re: Re: Re: Re: LOGO

fotka je v kajochově galerii na rajčeti (12. řádek galerie), na galerii se lze snadno dostat v záložce čimičiho memoriál

Zkratka pro Čimičiho

Prostě zkratka ČiHS mi přijde divná - vůbec bych se nebál to pojmenovat ČHS - (Čimičiho horský spolek) nebo ČSSR (Čimičiho spolek sportvnív reprezentantů)

Re: Zkratka pro Čimičiho

takže čimičiho horský spolek dobrý? problém zkratka? tak možná jednoduše Čimiči? ČHS mi přijde blbý - vylezu na Gorilu a napíšu jméno, cestu a ČHS?d

cepín

chlup je sázka na jistotu, je to excelentní technik.

Re: cepín

Je trochu nervózní, chtěl jsem mu nabrousit mikrokontakt, ale bál se že by mu to nejelo...Vypadá to že budeme mit 6 družstev...to už by stálo za to soustředit se na výhru...několika takticky přišlápnuými lyžemi či holemi soupeřů by se to snad i dalo zvládnout...Nejdůležitější je to ucpat hned na výjezdu ze stadionu...teda hned po tom co se tam já promýknu.

Re: Re: cepín

v případě našeho týmu bychom to museli ucpat tak na hodinu

Re: cepín

Já se hlásim dobrovolně jako ucpávač. Moje ambice sou stejně hlavně přežít (útok naštvaných spolujezdců) a když se sejde forma a máza tak třeba ještě nemít uplně nejhorší čas ze všech:)

Přidat nový příspěvek