Diskusní téma: Hore zdar

Re: změna termínu čimičiho

Já a Mylan taky nebudem mot, jak to tak vypadá.

Re: Re: změna termínu čimičiho

Tak kecám, sem se překouk v diářku a tohle by neměl bejt problém pro mě, nevim jak pro Mylana.

přejezd

Mojdo,palčáky asi seženu, boty ne.ozvu se.

Doprava v sobotu

Čau, hlásim že v sobotu nepojedu z nádraží v Lbc, ale přiskočim ve vraťáku, takže jen aby se se mnou počítalo při nakupování hromadného lístku (to sem vyrozuměl bude mít na starosti čalfi :-)), ale určo se ještě pro připomenutí radši ozvu, ať na mě nezapomenete.

Čimiči - přejezd

Čau, mám k mání navíc dvoje lyže ze začátku minulýho století, jedny parádní kožený boty na kandahár velikosti tak 40-41 (nevejdu se do nich) a jedny bambusky navíc. Potřeboval bych nějaký pumpky a palčáky, příp. i boty vel. 43, neměl by někdo nějaký k půjčení?

Re: Čimiči - přejezd

Ahoj Mojdo, o hůlky bych měl zájem, pokud si je jeste nikdo nezabral.

Re: Re: Čimiči - přejezd

Jasně, jsou tvoje, ale jsou to kraťasy - tak odhadem 135 cm, holt v těch dobách byli naši předci jinčích postav...

Re: Čimiči - přejezd

Lyže už jsou rozebraný

LOGO

To logo je dost hrozný, tohle bych si nedovolil někomu ukázat ani po 10 pivech.

Navrhuju hledat dál...

Navíc už nějaký logo bylo na tričkách...

Re: LOGO

taky to beru jako náčrt, mě se to docela líbilo. Diskuzi jsem myslel spíš o názvu, má tam být skála-ano/ne, jaká skála? Tahle bezejmenná se mi docela líbila - dala by se umístit třeba cedulka "zde naposledy bouldroval EČ roku 1917". Navíc Kájoch přišel s nápadem, což se cení.

Přidat nový příspěvek